Чому рівнянам важливо проводити технічний огляд котла перед опалювальним сезоном

Гринюк Перевезення
22.09.2020

Чому рівнянам важливо проводити технічний огляд котла перед опалювальним сезоном

Адже лише своєчасне та періодичне сервісне технічне обслуговування приладу, гарантує його правильну та довготривалу роботу, запобігає передчасному виходу з ладу деталей та не наражає вашу оселю на небезпеку.

Планове технічне обслуговування газового обладнання варто здійснювати рівнянам не рідше одного разу на рік. Найправильніше провести СТО заздалегідь, перед опалювальним сезоном.

⁉️ЧОМУ ЦЕ ТАК ВАЖЛИВО?

• Котел може працювати, на перший погляд, нормально, але ніхто ж не знає, що насправді у ньому всередині. За роки експлуатації в котлі назбирується пил, накип осідає на теплообміннику. А враховуючи те, що котел є приладом підвищеної небезпеки, то пил може загорітися і в результаті спалити не тільки прилад, а і будинок чи квартиру.


•А забитий теплообмінник сповільнити швидкість нагрівання системи та ГВС, збільшить витрату газу. Або повне припинення циркуляції, що призведе до виходу з ладу котла та заміни теплообмінника.
• Важливо, щоб спеціалісти перевіряли тиск в камері розширюючого баку, адже пересічна людина може просто побачити, що тиск системи падає і збільшити його. Але насправді це не вихід з ситуації, на це є причина – фахівці мають зрозуміти її та ліквідувати.

Всі ці моменти є дуже важливими і їх потрібно враховувати, адже краще робити вчасне технічне обслуговування, аніж потім заміну деталей, а у гіршому випадку і самого котла.

‼️ Звертайтеся до професіоналів

VipMaster UA  +380681020415
, , , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *