Чорногорія відкрила кордон для українців

07.08.2020

Чорногорія відкрила кордон для українців

Від сьогодні, 7 серпня, рівняни можуть вирушати в подорож та на відпочинок у Чорногорію, одну з улюблених країн серед наших туристів. Для цього не потрібен негативний ПЛР-тест. На територію Монтенегро, що на узбережжі Адріатичного моря, нашим громадянам дозволений в’їзд  як літаком, так і автомобілем.

Про зняття обмежень повідомило Посольство України в Чорногорії.

Національна координаційна рада з інфекційних захворювань внесла Україну в “зелений” список країн, жителі яких можуть в’їжджати в Чорногорію з 7 серпня без додаткових обмежень. Цей список оновлюється кожні 15 днів.

У зв’язку з пандемією соронавірусу та карантином із 22 липня в’їзд на територію Чорногорії для мешканців України був можливий лише у разі їх прибуття літаком, та й то здебільшого туристичним “чартером”, адже ми перебували у “жовтому” списку. До того ж для в’їзду в Чорногорію потрібно було мати негативний тест на COVID-19, зроблений не пізніше як за 72 години до прибуття.

За новим рішенням, українці без жодних тестів зможуть перетнути кордон Чорногорії не тільки літаком, а й на автомобілі, як і громадяни інших країн із “зеленого” списку.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *