Чи комфортне Рівне: інспекція вулицями міста

Гринюк Перевезення
Щасливе
23.11.2020

Чи комфортне Рівне: інспекція вулицями міста

У щорічному рейтингу найкомфортніших міст України, у 2020 році, Рівне посіло 4 позицію серед 20 претендентів. Ми вирішили перевірити, чи відповідає це дійсності. Наш  кореспондент подорожує Рівним у пошуках доказів цієї «комфортності».

Першою точкою подорожі став район «На Щасливому». І те що ми там побачили, суперечить статусу нашого з Вами міста.

Одним із найважливіших факторів, які приносять комфорт у життя населення, це дорожньо-транспортна інфраструктура: зупинки громадського транспорту, пішохідні тротуари, переходи та ін. І стан перелічених, навіть не задовільного рівня.

Для нас важливо, щоб наші діти, та й ми самі, могли комфортно, а головне безпечно крокувати містом, користуючись дорогами, тротуарами та переходами.

Найперше що кидається в очі, це відсутність пішохідного переходу. Єдиний перехід, щонайменше на 1000 м., знаходиться навпроти Чорнобильської лікарні. Далі, наближаючись до району, такої розкоші не помітиш. Тай про безпеку останнього, говорити не доводиться. Щільний рух транспорту, який не зупиняється на вимогу пішоходів, і ледве помітна на дорожньому покритті, застарівша «зебра».

 

Але й справді, навіщо людям пішохідний перехід, якщо по одну сторону дороги немає тротуару, а по іншу «стежинка», на якій можна підвернути собі ногу, або провалитися у каналізацію.

Однак, ця частина «тротуару» безпечніша, в плані віддаленості від дороги. Якщо пройтись далі, можна побачити місця, де люди ходять просто обабіч дороги, тому що не мають іншого виходу. І такими стежками, ходять наші діти.

Також не викликає довіри, зупинка громадського транспорту. Це скоріше можна назвати імпровізованим «дорожнім карманом», а не зупинкою.

З огляду на ці речі, виникає два запитання. Чи справді Рівне, одне з найкомфортніших міст в Україні.

Ці запитання, адресуються місцевій владі, від якої не хочеться чути банальних відмовок, таких як: «У нас немає/не було коштів», або : « Це питання наразі вирішується». Хочеться бачити результат у найшвидші терміни, оскільки це більшою мірою питання безпеки наших громадян.

 

Андрій Бершадський

, , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *