Чи відкриють у Рівному дитячі садочки

PodologRivne
02.07.2020

Чи відкриють у Рівному дитячі садочки

До міського голови Рівного щодня надходить багато звернень щодо послаблення карантинних заходів у місті. Окрім базарників з продовольчого ринку, до Володимира Хомка звертаються й небайдужі рівняни з приводу відкриття дитячих садочків.

Звернення, які не можливо вирішити – це торгівля за межами ринку та стихійна торгівля навколо нього, відповідь мера категорична – ні.

Та є невелика частина звернень від громадян які мають право на життя і до яких міська влада підходить з розумінням. В першу чергу відкриття дошкільних навчальних закладів – садків. Вчора до Володимира Хомка звернулись член виконкому Андрій Карауш та депутат міської ради Анатолій Чугуєвець з пропозиціями послаблення карантинних заходів та відкриття хоча б частково дитячих садків.

Міський голова ставиться до цієї проблеми та складнощів батьків із розумінням.

Тому, заступниці міського голови Галині Кульчинській було доручено вивчити досвід на прикладі інших міст. Головна умова – не наражати на небезпеку батьків, персонал садків, а головне дітей!

Всі пропозиції заступниці міського голови, щодо відкриття садків будуть заслухані на комісії ТЕБ та НС та прийняті відповідні рішення синхронно із обласною комісією.

, , , переглядів: 353


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *