COVID-19 на Рівненщині: нові хворі у Рівному, Дубні та Вараші

Гринюк Перевезення
Щасливе
14.09.2020  08:38

COVID-19 на Рівненщині: нові хворі у Рівному, Дубні та Вараші

Станом на вечір неділі, 13 вересня, у Рівненській області лабораторії зареєстрували 62 нових випадки захворювання на COVID-19. Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при ОДА інформує про кількість інфікованих новим коронавірусом. Найбільше – у містах Дубно (12), Вараш (12) та Рівне (11). Також серед тих, хто захворів, – мешканці з:
Березнівського району – 5 (м. Березне – 2, с.Великі Селища – 2, с.Бистричі);
Костопільського району – 5 (м. Костопіль – 3, с.Мирне – 2);
Острозького району – 9 (м. Острог – 1, с.Межиріч – 2, с.Кургани, с.Бродівське, с.Білашів, с.Бродів, с.Українка, с.Грем’яче)
Радивилівського району – 5 (м. Радивилів – 3, с.Теслугів, с.Опарипси);
Сарненського району – 3 (с.Карпилівка).
Вік хворих від 8 до 83 років.
Таким чином в Рівненській області наразі  10552 випадки захворювання на коронавірусну хворобу, зареєстровано 143 летальних випадків, спричинених COVID-19. Подолали хворобу 7760 людей. У неділю, 13 вересня, одужав 71 мешканець області.
В роботі лабораторій області залишається 100 зразків.
Нагадаємо, від понеділка, 14 вересня,  у місті Дубно єдиному на Рівненщині й надалі діятиме “червона” зона. У “помаранчевій” зоні міста Вараш та Острог, а також Здолбунівський, Костопільський та Рівненський райони. У “жовтій” зоні перебуватимуть місто Рівне, а також Березнівський (який покинув “зелену зону”), Володимирецький, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Корецький, Млинівський, Острозький, Радивилівський та Рокитнівський райони. У найбільш благополучній “зеленій” зоні залишаються два райони – Дубровицький та Сарненський.
Таке зонування діятиме до 20 вересня, про нові “кольорові” карантинні зони з 21 вересня стане відомо після чергового засідання Держкомісії з ТБ і НС, яке за планом відбувається щочетверга.
, , , , , , переглядів: 4

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *