Де працюватимуть підприємці речового ринку після його ліквідації?

Щасливе
24.03.2021  11:20

Де працюватимуть підприємці речового ринку після його ліквідації?

На місці речового ринку на вулиці Замкова має з’явитися 16-поверховий культурно-просвітницький центр князів Острозьких, п’ять житлових будинків з комерційними площами та пішохідна зона. Відтак, торгові точки будуть ліквідовані, проте не одразу, а поступово.
Про це повідомили у Рівненській міській раді.
Учора міський голова Рівного Олександр Третяк спільно з профільними заступниками Ігорем Кречкевичем, Олегом Піщанським, представниками профільних управлінь зустрівся із адміністрацією та ініціативною групою ринку, а також забудовником. Обговорили проблемні питання, які турбують всі сторони.
Відповідно до графіку забудови у червні 2021 року підприємці повинні залишити свої місця (до 14 ряду). Поетапна ліквідація торгових місць буде здійснюватись до 2023 року. Таким чином, підприємці працюватимуть на своїх місцях до тих пір, коли до них дійде черга.
Міський голова Рівного обумовив із забудовником, що останній запропонує підприємцям орендувати комерційну нерухомість, або ж викупити її. Таким чином, люди зможуть продовжити свою діяльність в приміщенні нового торгового центру, який буде зведений на місці ринку.
– Ми знайшли спільну мову із ініціативною групою, забудовником та адміністрацією ринку. Домовилися, що до 2023 року забудовник буде здійснювати свої роботи поетапно. У разі виникнення непередбачуваних обставин – обов’язково ініціює зустріч з адміністрацією та підприємцями ринку і повідомить про це, – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.
 
Окрім того, торговцям з ринку на вулиці Замкова, один з підприємців запропонував альтернативу – площу поблизу супермаркету “Новус” на вулиці Гагаріна, де облаштує для них кіоски.
, , , переглядів: 262

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *