Де у Рівному дізнатись необхідну інформацію про тестування на СOVID-19

04.08.2020

Де у Рівному дізнатись необхідну інформацію про тестування на СOVID-19

На базі Рівненського обласного центру громадського здоров’я запрацював кол-центр. За номером 067 0775924 мешканці області можуть отримати розширену інформацію про тестування на коронавірус. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

“Влітку потреба в тестуванні на COVID-19 значно зросла. Це пов’язано з тим, що значна частина людей їде на відпочинок в санаторії, за кордон тощо. Ідучи в ногу з часом, ми допомагаємо жителям Рівненщини оперативно дізнаватися усю необхідну інформацію про тестування на СOVID-19”, – розповіла очільниця обласного центру громадського здоров’я Олена Гандзюк.

Так, фахівці кол-центру проконсультують, зокрема, щодо методу тестування – ПЛР чи ІФА, оплати за дослідження, підготовку до тесту та спосіб отримання результату.

У разі потреби у тестуванні, дозвонювачам запропонують реєстрацію та запис в електронну чергу для проходження тестування. Це потрібно для того, щоб уникнути великого скупчення людей.

Оператори “гарячої лінії” 067 0775924  працюють з 8:00 ранку до 20:00 вечора, окрім неділі.

До речі, особи, що перетнули кордон та бажають припинити самоізоляцію, а також охочі виїхати за кордон, можуть пройти тестування на COVID-19 у лабораторії Державної установи “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України” за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 3.

Вартість ПЛР дослідження: 896 гривень 72 коп. Очікування результату до 24 годин. Лабораторія працює також у вихідні. Здача тестів у вихідні з 8:30 до 11:00.
Центр також проводить тестування на COVID-19 методом ІФА. Вартість дослідження методом ІФА 149 гривень 52 коп за один показник.
Телефон для довідок: (0362)63-55-83, інформує Рівненський обласний лабораторний центр.
, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *