Електронна петиція з вимогою вирішити питання роботи дитсадків під час карантину з’явилася на сайті Рівнеради

PodologRivne
02.07.2020

Електронна петиція з вимогою вирішити питання роботи дитсадків під час карантину з’явилася на сайті Рівнеради

Петиція про роботу дошкільних закладів в умовах карантину опублікована на сайті Рівнеради.

Її автор – Віктор Шакирзян говорить, що від бездіяльності місцевих чиновників вже чотири місяці страждають, як діти, так і їх батьки. Перші не отримують належної дошкільної освіти та спілкування з однолітками. А багато хто з батьків уже втратили роботу і засоби для існування. Хтось залишає дітей самих вдома. Хтось бере дітей на роботу.

Віктор ШАКИРЗЯН, голова ГО “Рівне Разом” ситуацію, що склалася, коментує наступними словами:

“Наша організація щодня отримує звернення від батьків, з проханням про допомогу. Справа у тому, що впродовж чотирьох останніх місяців дошкільні навчальні заклади Рівного закрито і діти не отримують належного дошкільного виховання, а батьки, в свою чергу, не знають як поєднати роботу і догляд за дітьми. Саме тому ми висуваємо до місцевих чиновників чіткі вимоги”.

Громадська організація “Рівне Разом” вимагає від міської влади:

1. Створити спеціальну робочу групу з напрацювання особливих протиепідемічних заходів у ДНЗ міста для роботи в умовах карантину з залучення фахівців медиків та представників батьківських комітетів.

2. Невідкладно звернутися до Міністерства освіти та науки з вимогою розробити відповідний механізм для роботи навчальних закладів в умовах збереження карантину.

3. Забезпечити усі дошкільні освітні заклади міста засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами.

4. Забезпечити ефективний контроль (з залученням представників громадськості та МОЗ) за дотриманням усіх визначених протиепідемічних заходів під час роботи дошкільних освітніх закладів.- йдеться у тексті петиції.

ГО “Рівне Разом” закликає усіх небайдужих рівнян підтримати петицію. Ознайомитися та підписати її можна за посиланням – ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ.

, , , переглядів: 312


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *