ГО “Рівне Разом” і Віктор Шакирзян придбали необхідне обладнання для Рівненського опікового центру

Гринюк Перевезення
18.09.2020

ГО “Рівне Разом” і Віктор Шакирзян придбали необхідне обладнання для Рівненського опікового центру

Рівненський обласний опіковий центр, який працює на базі обласної лікарні – єдине відповідне відділення на всю область, де надають невідкладну допомогу пацієнтам з різного ступеня опіками. Тут рятують життя не тільки дорослих, а й найменших рівнян. Щоправда, у центрі є проблеми з деяким обладнанням, що іноді заважає медикам надати необхідну допомогу пацієнтам.

Виявилося, що присутнє у відділенні обладнання застаріле, адже користуються ним понад 30 років. Тож лікарям часто доводиться звертатися до колег з інших областей, щоб позичити, наприклад перфоратор шкіри. Також у закладі була потреба з закупкою медичної осциляторної пили. Допомогти Рівненському опіковому центрі взялися активісти і голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян, адже не змогли стояти осторонь потреб відділення.

Активісти громадської організації разом з керівником центру Іваном Зимою знайшли необхідні нові моделі потрібного обладнання, а профінансував придбання і доставку голова “Рівне Разом” Віктор Шакирзян. Вже сьогодні, 18 вересня, Опіковому центру Рівненської обласної клінічної лікарні урочисто передали сертифікат на медичне обладнання – апарат для перфорації шкіри та осциляторну пилу.

За словами Івана Зими, заклад мав подібний прилад для медичних цілей, але лікарі користуються ним понад 30 років. Звичайно, обладнання застаріло та постійно потребувало ремонту.

“Тепер же, завдяки активістам ГО “Рівне Разом”, ми зможемо використовувати новенький пристрій для перфорації шкіри і якісніше надавати необхідну допомогу людям. Це допоможе врятувати багато людських життів”, – каже Іван Зима.

Голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян підкреслив, що коли стоїть питання порятунку людського життя, то неможливо зволікати, особливо, якщо мова йде про єдиний на всю область Опіковий центр.

“Тут щороку отримують висококваліфіковану допомогу сотні рівнян, в тому числі діти. Тому важливо забезпечити центр сучасним і якісним обладнанням, яке рятуватиме життя та здоров’я найменших пацієнтів”, – зазначив Віктор Шакирзян.

,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *