ГО “Рівне Разом” і Віктор Шакирзян роблять наше місто комфортним та безпечним для мешканців

16.09.2020

ГО “Рівне Разом” і Віктор Шакирзян роблять наше місто комфортним та безпечним для мешканців

Вже ні для кого не секрет, що громадська організація “Рівне Разом” втілює у нашому місті цікаві проекти, допомагає волонтерам та активним рівнянам і просто робить Рівне комфортним та безпечним для мешканців. До приймальні громадської організації часто звертаються рівняни та скаржаться на різні проблеми міста, які потрібно негайно вирішувати.

Так, нещодавно до волонтерів ГО “Рівне Разом” звернулася пенсіонерка Надія, яка розповіла про зруйновані сходи до під’їзду будинку на вулиці Гарній. Виявилося, що якось жінка навіть впала з них та важко травмувалася – тоді їй знадобилася дорога та складна операція, а далі була ще довга реабілітація. Пані Надія поскаржилася, що зверталася за ремонтом цих сходів куди тільки можна – і у житлово-комунальне підприємство, і в компанію, яка обслуговує двір, і до міського голови та депутата свого округу, однак ніхто не звертав увагу на її проблему.

Допомогти пенсіонерці взялися волонтери ГО “Рівне Разом” після того, як вона завітала до приймальні та розповіла про свою проблему. “До мого двору приїхали молоді хлопці, які дуже швидко все зробили, працювали навіть у дощ. Тепер мені не страшно ходити самій та відпускати свою внучку”, – підсумувала пенсіонерка Надія Дишкант.

До волонтерів “Рівне Разом” також звернулась голова правління одного із ОСББ Рівного. Виявилося, що біля одного з будинків на вулиці Д. Галицького, 19 в аварійному стані стіна, яка могла будь-якої миті розвалитися і наробити біди. “Я навіть не сподівалася, що так швидко відреагують на моє прохання. Приїхали хлопці, зробили капітальний ремонт стіни, якої ми б ніколи власними силами не полагодили, тому що це великі витрати. Після себе все прибрали, дуже задоволена їхньою роботою”, – розповіла голова правління ОСББ “Геолог 12” Людмила Іванченко.

Ще одна рівнянка Надія Фоміна звернулася до волонтерів громадської організації зі скаргою на зарослі бур’янів поблизу стадіону, що по вулиці О. Теліги. Ці зарослі заважали і дорослим і маленьким рівнянам, але ніхто не реагував на скарги мешканців. “Ми вже давно потерпаємо від цієї проблеми. Нарешті наші діти зможуть гратися та користуватися стадіоном без перешкод”, – розповіла пані Надія.

У громадській організації зазначали, що вже допомогли багатьом жителям Рівного і продовжують щоденно це робити. У “Рівне Разом” прагнуть зробити рідне місто максимально комфортним і безпечним для мешканців.

Громадська приймальня ГО “Рівне Разом” працює за адресою вул. Соборна, 13, щодня, крім вихідних з 10.00 до 16.00.

, ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *