Гроші беруть, а робити не хочуть: рівняни обурені бездіяльністю управляючої компанії

Щасливе
15.10.2020  12:00

Гроші беруть, а робити не хочуть: рівняни обурені бездіяльністю управляючої компанії

У громадську приймальню «Рівне Разом» звернулися вже понад сотня рівнян. Люди скаржаться на проблеми, які стосуються даху, сходів, труб, прибудинкових територій. Усі будинки знаходяться на обслуговуванні управляючої компанії «Чистота і порядок», яка за словами мешканців будинків, нічого не робить та ігнорує їхні проблеми.

Рівнянка Тетяна розповіла, що їхній будинок компанія «Чистота і порядок» обслуговує з червня місяця минулого року. Будинок старий, йому 53 роки, і тому є багато проблем.

«Вже все старе, дах там просто дірка на дірці. У нас кожен дощ бігли просто потоки по стінах. Це не тільки у мене проблема, це всі п’ять поверхів і у всіх тече дах. Я писала заяви, багато разів зверталася – ніякої реакції. Я навіть не могла допроситися у них, щоб прийшли зробили кошторис. Сама запросила спеціалістів, які порахували: потрібно більше мільйону, аби весь дах перекрити. Окрім того, у нас текли труби у під’їздах, вже почався грибок. Вони сказали у них на ремонт даху немає грошей, на труби у них немає грошей, це у нас мають бути гроші на їхні зарплати. Я звернулася у громадську приймальню «Рівне Разом», бо вже не знаю, що робити, це вже крик душі» – розповіла мешканка будинку по вулиці Гайдамацькій, 9 Тетяна Чайковська.

Мешканці щомісяця платять квартплату за кожен квадратний метр. Рівнянин Ігор Дещенко розповів, що платить 170 гривень у місяць, квитанції приходять регулярно, без запізнень, однак роботи ніякої немає.

«У нас сталась катастрофа літом – потік дах дуже сильно. Текло з усіх лампочок. Ціна питання 18 тисяч, аби залатати дах. Це всього дві години роботи і двоє робітників. Пройшло вже три місяці, компанія «Чистота і порядок» не зробила нічого. Обіцяли зробити кошторис, а ми маємо заплатити за ремонт. У результаті ні роботи немає, ні кошторису. Зараз восени, під час кожного дощу ставимо миски. Якщо це затягнути до зими, ця вода замерзне і лід порве стіни і цей ремонт тоді вартуватиме не тисячі, а сотні тисяч гривень», – розповів мешканець будинку по вулиці Гагаріна, 69 Дещенко Ігор.

У приймальні кажуть, що обов’язково будуть реагувати на звернення рівнян. Та уже мають докази, які дають право відкрити кримінальне провадження.

«Люди платять по рахунках, а ніяких робіт, крім прибирання, немає. Таких звернень дуже багато і вони всі різні. Ми від імені громадської приймальні подавали запити в «Чистоту і порядок». Нам відповіли, що вони не мають відношення до цих будинків. Відносно цієї компанії має бути кримінальна відповідальність, тому що рахунки йдуть, відповідальності вони ніякої не несуть, роботи ніякої немає – це шахрайство», – розповів юрист Ярослав Коноплястий.

 

 

 

 

*Передвиборна агітація

, , , , переглядів: 359

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *