Хто стане новим керівником фракції “Батьківщина” у Рівненській облраді?

Щасливе
15.02.2021  17:00

Хто стане новим керівником фракції “Батьківщина” у Рівненській облраді?

Сьогодні, 15 лютого, у Рівному відбулося представлення нового керівника обласної організації ВО”Батьківщина”. Ним став Сергій Євтушок – міський голова Сарн з 2010 по 2014 роки, Член ВО «Батьківщина»,народний депутат.

З Києва на прес-конференцію приїхали народні депутати від політичної партії “Батьківщина”: Сергій Соболєв, Вадим Івченко та Іван Крулько.

Попередній голова фракції “Батьківщина” у Рівненській облраді Микола Кучерук прокоментував :

“За той період, поки я працюю в “Батьківщині” і  буду працювати, нам вдалося провести 6 народних депутатів у Верховну Раду, які дійсно працюють на користь нашої держави. Десь 7 днів назад ми провели обласне бюро, де я попросив скласти з себе повноваження голови обласної партійної організації. Ми рекомендували в політраді Сергія Євтушка на виконувача обов’язків. Я вдячний керівництву партії за те, що вони оперативно відреагували і сьогодні ми маємо представлення Сергія Миколайовича. Здаючи свій пост голови, мені не стидно дивитися у вічі людям, своїм виборцям, тому що наразі серед 25 осередуів на останніх виборах ми зайняли по області 6-те місце, по містах обласних центрів – 4 місце і це хороший результат”.

Новообраний керівник обласної організації ВО”Батьківщина” Сергій Євтушок сказав вступне слово:

“Хочу подякувати лідеру “Батьківщини” – Юлії Тимошенко за високу довіру, своїм колегам, членам політради, заступникам, які прибули підтримати мене… Ключовим і першим кроком, для мене як виконувача обов’язків, є щоб кожен депутат будь-якої фракції від села до обласної ради став пліч-о-пліч з громадянами Рівненщини у боротьбі проти несправедливості, за виклики, які демонструють наші можновладці… Мені особисто, хотілося б у комунікації з партійцями дати імпульс для наших депутатів, аби вони йшли до людей і несли оту національність, щоб наше суспільство вже стало нарешті зрілим і розуміли кого вони обирають, для чого вони обирають і який буде зиск громадянину Рівненщини”.

, , , , , , , , переглядів: 199

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *