Хто став лауреатом літературної премії ім. Уласа Самчука у Рівному?

Щасливе
27.02.2021  14:40

Хто став лауреатом літературної премії ім. Уласа Самчука у Рівному?

На здобуття міської літературної премії імені Уласа Самчука претендувало четверо рівненських авторів. А отримав її митець Олександр Ірванець за літературно-художнє видання «Три плюс два».
Про це повідомили у Рівненській міській раді.
Міський голова Олександр Третяк вручив поету диплом лауреата, нагрудний знак та сертифікат на грошову винагороду. Цьогоріч розмір літературної премії склав 18 тисяч гривень.
– Я пишаюся, що у нашому місті відбуваються події такого рівня. Ми багаті тим, що маємо потужний освітній і культурний потенціал. Мій пріоритет – максимально звернути увагу на людський ресурс. Коли ми розкриємо свій потенціал, то станемо потужною країною. Вірю, що з Вашим потенціалом, Олександре Васильовичу, у нас все вийде, – наголосив міський голова Олександр Третяк.
– Я дуже вдячний усім, хто доклав своїх зусиль, щоби я отримав цю премію, – сказав Олександр Ірванець, – Я високо ціную Уласа Самчука, особливо його генеральний твір (авт.) «Волинь»…Рівне – це моє місто. І я – вдячний його мешканець.
До слова, міська літературна премія імені Уласа Самчука заснована у 2012 році з метою увічнення пам’яті видатного українського письменника Уласа Самчука, заохочення сучасних прозаїків до написання творів художньої літератури, які збагачують духовний світ, будять історичну пам’ять народу та його національну свідомість.
, , , , переглядів: 213

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *