Історія човна з Херсона продовжиться у Рівному

Щасливе
02.08.2020  10:10

Історія човна з Херсона продовжиться у Рівному

Парк історичної реконструкції часів Київської Русі “Городище Оствиця”, що розташувався на лівому березі Басівкутського озера, отримає у подарунок човен-дракар. Транспортування з Херсона до Рівного коштує приблизно 17 тисяч гривень. Щоб рівняни та гості міста якомога швидше побачили красуню “Фрею” та покатались на ній, Клуб історичної реконструкції “Оствиця” та його керівник Юрій Ойцюсь звернулися за підтримкою до всіх небайдужих. І буквально за ніч зібрали половину необхідних коштів

 

 

“Просимо Вашої допомоги у зібранні цієї суми, а від себе обіцяємо катання на Фреї для усіх благодійників (після невеличкого ремонту). Цінуємо, що Pavel Biletsky та Олексій Білецький вибрали саме таку долю для свого човна – передати на Городище Оствиця. Ми будемо раді, якщо історія човна продовжиться саме у Рівному”. Реквізити для збору коштів: карта Монобанк – 5375414109215078, карта ПриватБанк – 168742221556826, отримувач Юрій Ойцюсь.”

Цей пост з’явився у соцмережах у п’ятницю о 22:23. Буквально за годину була зібрана третина необхідної суми, за ніч – рівно половина необхідних коштів. А під ранок неділі з’явився запис на сторінці “Городище “Оствиця”: “Вже зібрано 13100 грн !!!!!! Дякуємо кожному хто вірить і підтримує нас Дякуємо усім за поширення!!! Для нас це дуже важливо”.

Парк історичної реконструкції “Городище “Оствиця”, як проєкт, існує понад рік. За цей час ентузіасти Клубу та волонтери:

– побудували два човни – історичні реконструкції прадавніх човнів (дракар “Ґугнір” та набійна лодь “Лада”);

– розчистили та засіяли травою майже 2 гектари території;

– звели перші споруди: причал, навіс, кузню;

– підготували місце для стоянки авто;

– провели перший Фестиваль прадавніх човнів.

У планах на цей рік – побудувати сцену; провести електрику та воду; довести до ладу територію; спорудити перший будинок.

, , , , переглядів: 393

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *