Кандидат на посаду міського голови Рівного може бути причетним до скуповування голосів на Волині

Гринюк Перевезення
Щасливе
18.11.2020

Кандидат на посаду міського голови Рівного може бути причетним до скуповування голосів на Волині

Навколо постаті Олександра Третяка, кандидата на посаду міського голови Рівного, не вщухають скандали.

Вчора відомий у Рівному громадський активіст, лідер обласного осередку Нацкорпусу Ігор Сухий на своїй сторінці оприлюднив інформацію про можливу участь Олександра Третяка у організації скупки голосів на підтримку Петра Порошенка у 2019 році. 

У журналістському розслідуванні під назвою “Я поліції скажу, що нічого не платили»: як інструктували учасників учасників сітки Порошенка на Волині”, яке проводили волинські журналісти, йдеться про організацію сіток на підтримку Петра Порошенка у квітні 2019 року. 

У ході розслідування журналісти з’ясовують, як розбудовували сітки з підкупу виборців на користь Петра Порошенка, а у часники цих сіток зізнаються в тому, як «заводять» людей на дільниці, контролюють голосування, а кому потрібно – наливають. А у випадку, якщо приїжджає поліція, заявляють, буцімто жодних виплат не було. 

Одкровення однієї з учасниць цієї сітки вдалось зафіксувати завдяки зйомці на приховану камеру депутатом, який представився юристом штабу Порошенка. І в ньому, директорка будинку культури у селі Липне Ківерцівського району Валентина Громик якраз і розповідає про рівненського ректора-пятидесятника, який дуже допоміг у розбудові сітки на підтримку Петра Порошенка. 

На запитання про участь у сітках віруючих (1 хвилина 19 секунда на відео), Валентина Громик серед іншого говорить про роль ректора-пятидесятника з Рівного:

З Рівного, він ректор-пятидесятник, то він дуже допоміг. Він приїхав, перед тим, він тут прописаний у батька, і він дуже допоміг…

(Дивитися відео з 1:19)

У офіційній біографії Олександра Третяка знаходимо інформацію про те, що  кандидата на посаду міського голови Рівного: “… народився 13 грудня 1985 року у с. Липне, Волинської області”.

Таким чином, складається враження, що фігурантка журналістського розслідування, яке проводилось ще у 2019 році, розповідає про роль Олександр Третяк у розбудові сіток з підкупу голосів на виборах президента України.

Після ознайомлення з цією інформацію, на яку звертає увагу Ігор Сухий, закрадаються справедливі сумніви з приводу того, чи не застосував Третяк випробувані на Волині прийоми з організації голосування на власну користь у Рівному.

І чи віддали б рівняни свої голоси за такого кандидата, якби знали цю інформацію перед першим туром?

Нагадаємо, що раніше журналісти повідомляли, що Олександр Третяк не має права називати себе “ректором”, а релігійна організація, які він очолює не включена до переліку закладів вищої освіти. Згодом, з’ясувалося, що Третяк має стійкі зв’язки з лідерами рівненського осередку  партії “За майбутнє”, олігарха Ігоря Коломойського і навіть планував брати участь у виборах по списках цієї політичної сили.

Останнім часом у Рівному активно обговорюють те, що після потрапляння у другий тур Третяк змінив авто, і пересувається по місту з охороною, що явно коштує великих грошей, яких у людини, яка усе життя працює в духовній семінарії не могло би бути. Однак, здається журналістам вдалося знайти ключик до розгадки усіх цих дивних історій, в які потрапив Олександр Третяк впродовж останніх 2 місяців.

  

 

, , , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *