Карантин у Рівному продовжили: як працюватимуть ринки, візовий центр та скеледром

PodologRivne
24.06.2020

Карантин у Рівному продовжили: як працюватимуть ринки, візовий центр та скеледром

Основне із оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного 24 червня 2020 року. Що дозволено, а що й досі під забороною.

ПРОДОВЖИТИ обмежувальні карантинні заходи по місту Рівному до 31 липня 2020 року.

НАДАТИ дозвіл на роботу 28.06.2020 ТОВ «Ринок» за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 36 за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.

На звернення підприємців міста Рівного щодо дозволу відновити торгівлю на вул. Базарній — відтермінувати вирішення даного питання до завершення обмежувальних карантинних заходів в місті Рівному.

На звернення ТОВ “ВІ ЕФ КОНСАЛТІНГ СЕРВІСИЗ” з відновлення господарської діяльності візового центру в місті Рівному за адресою: вул. Петлюри, 22 — дозволити з 24.06.2020 по 02.07.2020 за умови дотримання протиепідемічних заходів.

На звернення Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури щодо поновлення лекційно-практичних навчань— проводити в режимі онлайн до завершення обмежувальних карантинних заходів в місті Рівному.

На звернення ВП ГО “Федерації альпінізму і скелелазіння України Рівненської області щодо надання дозволу на роботу скеледрому “Козак” (парк “Ювілейний”) – погодити з 24.06.2020 до 02.07.2020 року за умови дотримання карантинних заходів

Створити мобільну оперативну групу з проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог карантинних заходів в громадських місцях із значним скупченням людей (особливо, де є присутність дітей).

, , , переглядів: 474


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *