Карантин у Рівному: як працюватимуть ринки, транспорт та візовий центр

Щасливе
18.06.2020  15:16

Карантин у Рівному: як працюватимуть ринки, транспорт та візовий центр

Основне із оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного 18 червня 2020 року.

Продовжити обмежувальні карантинні заходи по місту Рівному до 24 червня 2020 року.

З 22.06.2020 року вивести на міські маршрути весь громадський транспорт.

Перевезення пасажирів автобусами здійснювати в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу за умови дотримання протиепідемічних заходів в режимі спеціальних перевезень.

ДОЗВОЛИТИ 21 червня 2020 року роботу ТОВ «Ринок», що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 36 за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.

НАДАТИ ДОЗВІЛ на проведення тренувальних занять спортсменам — членам збірної команди Рівненської області з плавання в плавбасейні СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, в тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше як однієї особи на 10 кв. метрів площі.

НАДАТИ ДОЗВІЛ на відновлення роботи візового центру в місті Рівному за адресою: вул. Петлюри, 22 до 26.06.2020 року за умови дотримання протиепідемічних заходів.

, , , , переглядів: 818

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *