Кого призначили новим керівником управління освіти у Рівному?

Щасливе
10.03.2021  10:20

Кого призначили новим керівником управління освіти у Рівному?

Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк, представив нового керівника управління освіти Рівненського міськвиконкому Богдана Туровича.
Новий керівник управління з 2014 до 2016 року був заступником з гуманітарних питань голови Острозької РДА, а з 2016-2019 роки керував Острозькою РДА. У 2020 році балотувався на посаду  голови Острозької ОТГ від політичної партії “Європейська солідарність”, але опинився на другому місці за голосами виборців.
Богдан Турович подякував за довіру та наголосив, що першочерговими для нього є національно-патріотичне виховання та створення максимально комфортних умов для навчання дітей.
– Якісна освіта наших дітей нині – це їхнє заможне життя у майбутньому. Якісна освіта – це висококваліфіковані вчителі та комфортні умови для навчання. Це все планую реалізувати будучи на посаді керівника профільного управління, – розповів новий керівник управління освіти.
Минулий очільник профільного управління Василь Харковець залишається працювати на посаді першого заступника управління освіти Рівненського міськвиконкому.
, , , , переглядів: 256

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *