Коли мешканці Рівненщини зможуть подорожувати?

PodologRivne
19.06.2020

Коли мешканці Рівненщини зможуть подорожувати?

Європейська комісія запустила вебплатформу Re-open EU для підтримки безпечного відновлення подорожей та туризму по Європі. Сайт надаватиме інформацію в режимі реального часу про кордони та доступні транспортні та туристичні послуги в державах-членах ЄС.

Також постійно буде надаватися практична інформація щодо обмежень поїздок, заходів щодо охорони здоров’я та безпеки, таких як фізичне дистанціювання або носіння масок, а також інша корисна інформація про туристичні пропозиції ЄС та національних країн.

“Це дозволить європейцям приймати відповідальні та добре обізнані рішення щодо управління постійними ризиками, пов’язаними з коронавірусом, плануючи свої відпустки та подорожі протягом цього літа та за його межами”, – пояснили в Єврокомісії.

Сама інформація на сайті оновлюється і доступна на 24 мовах.

Нагадаємо, Єврокомісія оголосила про поступове відкриття кордонів ЄС для громадян третіх країн з 1 липня і назвала критерії, за якими треті країни можуть потрапити у список тих, для кого знімуть обмеження у першу чергу.

Також нагадаємо, що незважаючи на новини про відновлення авіарейсів, кордону ЄС для українців поки залишаються закритими.

, , , , переглядів: 224


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *