“Любов без ліміту”, – у Рівному презентували проект “Мамина любов”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
17.05.2021  22:44

“Любов без ліміту”, – у Рівному презентували проект “Мамина любов”

Любов без ліміту – тільки мамина… Варто було б написати “безмежна батьківська любов…”

Так, я погоджуюсь з цим твердженням, однак мамина любов неосяжна – це є філософія життя, яка потребує постійного дослідження, адже у всіх вона різна, така особлива і різноманітна…

Невеличкий експеримент на “вимір” маминої любові, був проведений головою громадської організації ЛІТЕКО, керівницею курсу неформальної освіти “Юридична журналістика”, викладачем Людмилою Стасюк та її партнерами: фотографинею, слухачкою курсу ЮЖ Анною Марією Далі, фотостудією POINT, квітковою студією Ideal Flora, та дитячим магазином Happy Kids.

Зібравши мам та їх діток, авторці проєкту “Мамина любов” вдалося зазирнути у саме серце сім’ї. З рештою, формат цього проєкту вкотре довів одну істину: мамина любов безмежна. І нарешті 13 травня, у ТРЦ «Злата Плаза» відбулась кульмінація цього дійства: вручення кожній мамі-учасниці рівненського глянцю “Рівняни”, подяки, та особливе визнання родин.

Все це відбулося на нижньому рівні ТЦ “Злата Плаза”, де і демонструвалась фото виставка проєкту. Ті незабутні емоції та переживання, почуття маминої любові варті найтепліших слів!

Хочеться сказати, щоб почули всі: цінуймо мамину любов, мами, діти – любімо та піклуймося навзаєм, адже ЇЇ – Любові не буває “забагато”!!!

Мама, психолог, студентка курсу «Юридична журналістика» Олена Главінська.

, , , , переглядів: 290

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *