Місто Дубно і Костопільський район залишились у “червоній” карантинній зоні

Гринюк Перевезення
Щасливе
03.09.2020

Місто Дубно і Костопільський район залишились у “червоній” карантинній зоні

Місто Острог Рівненської області з “червоної” зони перейшло до “помаранчевої”. А Радивилівський район із “червоного” став одразу жовтим. Рівне та Вараш – теж у “жовтій” зоні, Дубно та Костопільський район ще на два тижні залишились у “червоній”. Поки що офіційний документ не опублікований і не зовсім зрозуміло, до якої зони віднесла комісія Рівненський район, який минулого тижня покинув “червону” зону і перейшов у “”помаранчеву.
🔴 до червоної зони із 7 вересня буде віднесено:
– місто Дубно та Костопільський район Рівненської області;
🟠 до помаранчевої зони:
– місто Острог, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Здолбунівський та Корецький райони Рівненської області;
🟡 до жовтої зони:
– міста Рівне та Вараш, Володимирецький, Млинівський, Острозький, Радивилівський та Рокитнівський райони Рівненської області.
“Сьогодні, 3 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Із 00 годин 00 хвилин понеділка, 7 вересня, в Україні почне діяти нове епідемічне зонування.  Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів”, – повідомив у фейсбук Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів України.
До речі, у коментарях до повідомлення Рівненського обласного лабораторного центру про нове зонування з 7 вересня головний санітарний лікар області Роман САФОНОВ пояснив, що Рівненський район “З наступного тижня приєднаний до Рівного”.
Ось мапа нового карантинного зонування із 7 вересня 2020:
 Для визначання зон враховують 4 показники: завантаженість ліжок у лікарнях, середня кількість тестувань у регіоні, виявлення нових випадків та динаміка зростання нових випадків інфікування.
До понеділка, 7 вересня, поки що діє таке зонування:
, , , , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *