Маєте пропозиції та проблеми – звертайтеся до громадської приймальні ГО “Рівне Разом”

Гринюк Перевезення
12.08.2020

Маєте пропозиції та проблеми – звертайтеся до громадської приймальні ГО “Рівне Разом”

На численні прохання містян у Рівному відкрили громадську приймальню ГО «Рівне Разом». Тепер усі хто мають пропозиції розвитку міста та його покращення, мають проблеми,які тривалий час не вирішувалися – знають куди їм звертатися.

То ж генерація креативних ідей, конструктивні пропозиції змін міста тепер мають свою локацію – громадська приймальня ГО «Рівне Разом». Для зручності мешканців міста, приймальня громадської організації працює просто у центрі Рівного, за адресою вул. Соборна, 13 (в районі парку Шевченка, міського Будинку культури).

Водночас на сайті громадської організації та у наметах “Рівне Разом” також можна отримати консультації і залишити свої звернення. Попри нетривалий час роботи, до приймальні надходить чимала кількість звернень, які вносяться до єдиної електронної бази, аби пришвидшити процес розгляду і організації допомоги у їх розв’язанні.

Більшість заяв, у зв’язку з епідемією коронавірусу, розглядаються дистанційно. Водночас ті питання, які потребують негайного реагування та швидкого вирішення обговорюють особисто під час зустрічі з головою ГО “Рівне Разом” Віктором Шакирзяном.

Які консультації можна отримати у громадській приймальні? Консультацію стосовно питань у сфері соціального захисту (пенсії, пільги, субсидії, допомога ветеранам АТО) чи отримати безоплатну юридичну допомогу.

Прийом звернень та запис на прийом відбуваються у громадській приймальні за адресою – Соборна, 13 або за телефоном 068 729 55 56 . Прийом рівнян відбувається з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

– Максимально швидко опрацьовуємо звернення, намагаємося допомогти кожному, бо впевнені, що тільки разом зможемо змінити Рівне, – наголошують волонтери громадської

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *