Маєте пропозиції та проблеми – звертайтеся до громадської приймальні ГО “Рівне Разом”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
12.08.2020  19:00

Маєте пропозиції та проблеми – звертайтеся до громадської приймальні ГО “Рівне Разом”

На численні прохання містян у Рівному відкрили громадську приймальню ГО «Рівне Разом». Тепер усі хто мають пропозиції розвитку міста та його покращення, мають проблеми,які тривалий час не вирішувалися – знають куди їм звертатися.

То ж генерація креативних ідей, конструктивні пропозиції змін міста тепер мають свою локацію – громадська приймальня ГО «Рівне Разом». Для зручності мешканців міста, приймальня громадської організації працює просто у центрі Рівного, за адресою вул. Соборна, 13 (в районі парку Шевченка, міського Будинку культури).

Водночас на сайті громадської організації та у наметах “Рівне Разом” також можна отримати консультації і залишити свої звернення. Попри нетривалий час роботи, до приймальні надходить чимала кількість звернень, які вносяться до єдиної електронної бази, аби пришвидшити процес розгляду і організації допомоги у їх розв’язанні.

Більшість заяв, у зв’язку з епідемією коронавірусу, розглядаються дистанційно. Водночас ті питання, які потребують негайного реагування та швидкого вирішення обговорюють особисто під час зустрічі з головою ГО “Рівне Разом” Віктором Шакирзяном.

Які консультації можна отримати у громадській приймальні? Консультацію стосовно питань у сфері соціального захисту (пенсії, пільги, субсидії, допомога ветеранам АТО) чи отримати безоплатну юридичну допомогу.

Прийом звернень та запис на прийом відбуваються у громадській приймальні за адресою – Соборна, 13 або за телефоном 068 729 55 56 . Прийом рівнян відбувається з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

– Максимально швидко опрацьовуємо звернення, намагаємося допомогти кожному, бо впевнені, що тільки разом зможемо змінити Рівне, – наголошують волонтери громадської

, , , , переглядів: 1 068

Кількість коментарів: 2
  1. Шановний пане Вікторе! Допоможіть, будь-ласка, вирішити проблему з організацією руху у дворі будинку по вул. Млинівська 39 , 8 під’їзд. Нас турбує безпека життя дітей, які ідуть до школи № 19 і через шалений рух транспорту, що їде зі спуску вул. Млинвської і не збавляє швидкості у в’їзд в арку. В арці є дуже низький лежачий поліцейський, але він зовсім не уповільнює транспорт. До того ж мешканці, які виходять з 8 під’їзду, також наражаються на небезпеку. Прохання встановити нові секції штучної дорожної нерівності. Заздалегідь вдячні Ваші виборці.

  2. Доброго вечора.
    Прошу звернути увагу на екстрену ситуацію. В м. Рівне, по вул. Макарова прорвало трубу, відключили воду о 19.00 годині вечора. Я прийшла з роботи, нічого не зробивши телефоную до голови ОСББ Макарова, на що мені відповіли: “Немає людини яка змогла б полагодити цю трубу, ми надіємося завтра до обіду зроблять”.
    Крики, скандали. Але як тут бути? Ніяких повідомлень на рахунок відключення.
    Взагалі нічого!
    Як би відреагували на цю ситуацію?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *