Мер Львова влаштував собі відпочинок на Рівненщині

Щасливе
21.08.2021  18:55

Мер Львова влаштував собі відпочинок на Рівненщині

Цього року мер Львова Андрій Садовий та його родина обрали для себе відпочинок на Рівненщині, а саме – Полісся.  Про це мер славетного міста повідомив у  Facebook. 

” Наша сім’я має одну добру традицію. Кожного року в серпні ми подорожуємо різними куточками України. Це місця, які не побачиш випадково і не знайдеш у путівниках. Цього разу – Полісся. Тут є все, про що може тільки мріяти турист. В мальовничих лісах живуть олені, лані, муфлони, ростуть чорниця і ожина. Таких великих грибів я ще не бачив. А ще можна побачити наживо гліцеринові озера. Ми купались у прозорих водах, а потім рибалили. Довго-довго роздивлялись ці красоти. Тут ніби немає поняття часу. Ні, тут просто немає часу. Це дозволяє відключитись і думати лише про те, що тебе оточує тут і зараз. І більше нічого не треба.
 
Незаймана природа, здається, ще ніколи не зустрічала нікого, крім нас. Не можу передати своїх відчуттів, коли побачив найбільший у Європі гранітний кар’єр. Неймовірний музей етнографії в Сарнах – це наш український ексклюзив. Де ще можна побачити справжній серпанок? Хто знає, що таке серпанок?)
З сумного. Шукачі бурштину знищили сотні гектарів. Часом бажання людської наживи доводить природу до розпачу. Тараканівський форт. Це взагалі окрема історія. Споруда, яка є прикладом будівництва ХІХ століття. Дуже прикро, бо вона просто занепадає.  Бездіяльність доводить цю пам’ятку до руйнації. Тут міг би постати сучасний музей Першої світової війни. Це направду локація, куди приїжджатимуть люди з України і всього світу.
Люди, подорожуйте Україною! Знаю, що наша країна велика і неосяжна. Але давайте спробуємо об’їхати, обійти, обійняти і зшити всі ці красоти. В цьому теж наша Незалежність. Зі святом!)” – резюмував Андрій Садовий.
 

 

, , , , , , переглядів: 291

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом