Мер Рівного презентуватиме стратегію розвитку громади до 2027 року

Щасливе
10.08.2021  09:32

Мер Рівного презентуватиме стратегію розвитку громади до 2027 року

В жовтні 2020 року на сесії Рівненської міської ради було прийнято рішення про затвердження Стратегії розвитку Рівного до 2040 року. Прийнятий документ не містив плану реалізації стратегії, що потребувало в подальших діях розробити та затвердити план заходів для реалізації Стратегії.
В свою чергу, після завершення реформи децентралізації, об’єднання міста Рівне та смт Квасилів в нову громаду, викликало необхідність переглянути комплексно і сам документ Стратегії розвитку та внести необхідні зміни.
З березня 2021 року експерти Ради Європи долучились до команди управління містом та сьогодні ми маємо оновлений проєкт Стратегії розвитку Рівненської територіальної громади до 2027 року. Зараз прийшов час громадських обговорень проекту.
– Перша презентація Стратегії розвитку міста відбудеться вже цього тижня. Разом з експертами Маркіяном Дацишиним та Василем Кашевським ми проведемо публічне обговорення для узгодження пропозицій щодо проекту концепції Стратегії розвитку громади. Чекаю на зустріч з вами 11 серпня о 18 годині у Парку Молоді (Лебединка). Давайте спільно творити Рівне майбутнього, про яке ми мріємо, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.
Повний текст документу СТРАТЕГІЇ – за посиланням: https://cutt.ly/4QUzaQP
, , , , , переглядів: 232

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *