Молокопереробне підприємство Рівненщини, яке завоювало довіру закордонних споживачів

Щасливе
16.01.2021  09:00

Молокопереробне підприємство Рівненщини, яке завоювало довіру закордонних споживачів

«Радивилівмолоко» – одне з найбільших молокопереробних підприємств Рівненщини.

На підприємстві виготовляють більше 30 видів молочних продуктів. Асортимент постійно розширюється, продукція стрімко завойовує прихильність не лише українських, а й закордонних споживачів. Окрім того, «Радивилівмолоко» стимулює розвиток й дрібних фермерських господарств та молочних ферм, закуповуючи у них сировину.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки до Дубенського району завітав до підприємства  і прокоментував:

«Сотні тонн молока перероблюють на сучасному обладнанні. Постачання сировини та її переробка повністю автоматизовані, тобто минають «контакт із руками». Це значно підвищує якість продукції. «Радивилівмолоко» – економічно стабільне та соціально-відповідальне підприємство переробної галузі. Воно ефективно працює: справно сплачує податки, забезпечує роботою майже 690 наших співгромадян. Таким підприємствам на Рівненщині – лише «зелене» світло!»

До слова, партнерами є господарства області, а також з Волині, Львівщини та Тернопільщини. У планах «Радивилівмолоко» – будівництво сучасних очисних споруд та складу готової продукції. А також запровадити новий вид упаковки для молочки – пляшку.

, , , , , , переглядів: 308

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом