На Рівнеазоті проводять позапланову перевірку 

11.08.2020

На Рівнеазоті проводять позапланову перевірку 

Після руйнівного вибуху аміачної селітри в морському порту Бейрута, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив провести позапланові перевірки щодо безпечного поводження з цією речовиною на підприємствах та складах України. Аміачна селітра (нітрат амонію) широко використовується як мінеральне добриво у сільському господарстві. Одним з найбільших виробників селітри є ПАТ “Рівнеазот” OSTCHEM.

Під час щоденного брифінгу 11 серпня заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко на запитання жителів Рівненщини, яких хвилює, чи дотримуються на заводі правил безпеки, відповів:

“Селітра – це один із основних видів продукції підприємства. Селітра виготовляється і зберігається на відкритих майданчиках, в цехах і у залізничному транспорті. Стосовно заходів безпеки – підприємство має свій регламент. Тут не тільки аміачна селітра, а й інші складові процесу, які так само передбачають особливі заходи безпеки. Тому підприємство постійно на контролі з боку Державної служби з надзвичайних ситуацій. Останнім розпорядженням прем’єр-міністра України доручено провести позапланову перевірку на підприємстві “Рівнеазот”. До цього вже практично приступили як служба надзвичайних ситуацій, так і Держпраці, й Національна поліція. Перевірка буде проведена у стислий термін”.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *