На Рівненщині до прийому хворих на COVID-19 готують ще три лікарні

Гринюк Перевезення
08.10.2020

На Рівненщині до прийому хворих на COVID-19 готують ще три лікарні

Йдеться про Острозьку та Рівненську ЦРЛ, а також Рівненську міську лікарню №2. Про це на онлайн брифінгу 8 жовтня повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор ТИМОШЕНКО.

“Сьогодні маємо своєрідний антирекорд нових випадків за нову добу – +266. Більше того, захворювання йде до нових піків. Це, зрештою, результат недотримання людьми карантинних умов. Тому ситуація вимагає від нас подальшої пильності. Рівненська ОДА вчергове звернулася до МОЗу щодо включення трьох лікарень для лікування хворих на COVID-19”, – зазначив Ігор Тимошенко.

Він вкотре звернувся до жителів області – не нехтувати своїм здоров’ям і близьких. Адже недотримання карантинних умов може призвести до критичної ситуації — браку ліжок і медичних працівників.

Нагадаємо, зараз у стаціонарах області лікуються близько півтисячі пацієнтів з COVID-19. Хворих приймають 9 медзакладів Рівненщини, найбільше з них перебуває у Рівненській міській лікарні №1 та Сарненській ЦРЛ – 153 та 110 відповідно.

Про ситуацію із заповненістю ліжок в 9-ти лікарнях 1-ї хвилі для госпіталізації хворих та підозрілих на COVID-19 пацієнтів у Рівненській області станом на 09.30 08.10.2020 р., свідчать цифри, які оприлюднив  Рівненський обласний центр громадського здоров’я :

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *