На Рівненщині посилять співпрацю із Товариством Червоного Хреста

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
04.02.2021  10:00

На Рівненщині посилять співпрацю із Товариством Червоного Хреста

Учора у Рівненській ОДА відбулася зустріч із представниками Товариства Червоного Хреста.

Голова обласного Товариства Червоного Хреста Марія Бєлікова розповіла про основні завдання їх організації та завдання, з якими найчастіше стикаються.

«Уже багато років ми підтримуємо та допомагаємо людям у скрутних життєвих обставинах. Забезпечуємо ліками, одягом, засобами гігієни, також забезпечуємо психологічною допомогою, а по можливості виплачуємо й матеріальну допомогу. Щоденно з нами працюють понад 15 волонтерів, однак ми постійно шукаємо різні шляхи, аби покращити співпрацю».

Загалом обласна організація допомогла 650 людям сумою у понад 300 тис грн.

Вони працюють над розвитоком молодіжного руху в рамках своєї діяльності. Також займаються реалізацією  діючої програми з надання першої допомоги населенню, заохочення донорського руху, з’ясування долі членів роз’єднаних родин та протидії торгівлі людьми.

Заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська розповіла:

«Вважаю, що потрібно посилити нашу співпрацю та провести більш розширену зустріч у форматі круглого столу. До такої ініціативи залучимо представників департаменту соціального захисту населення та фахівців інших дотичних галузей. Потрібно спільно обговорити усі важливі теми та разом тримати руку на пульсі подій».

, , , , переглядів: 71

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *