На Рівненщині призначили нових очільників окружних прокуратур. Хто вони?

Щасливе
20.03.2021  11:20

На Рівненщині призначили нових очільників окружних прокуратур. Хто вони?

З 15 березня на Рівненщині розпочали роботу 5 окружних прокуратур: Вараська, Дубенська, Здолбунівська, Рівненська та Сарненська. Керівників новостворених та реформованих відомств колективам та представникам силових структур і державних органів влади представив очільник обласної прокуратури Андрій Рудницький.


Так, керівником Вараської окружної прокуратури призначили Григорія Нижника.
Він народився 06.08.1984 на Хмельниччині. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Пройшов шлях від помічника прокурора Сарненського району до керівника Здолбунівської місцевої прокуратури. У 2014-2015 роках був прокурором м.
Вараш ( тоді ще Кузнецовськ).


Дубенську окружну прокуратуру очолила Ольга Громова-Логвинчук. Народилась 28.05.1989 у місті Березне. У 2011 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Роботу в органах прокуратури починала з посади помічника прокурора Березівського району, працювала заступниками керівників у Сарненській, Рівненській та Здолбунівській місцевих прокуратурах.


Керівником Здолбунівської місцевої прокуратури призначено Олександра Войтюка.
Він народився 04.05.1985 у Рівному. У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Починав як помічник прокурора Костопільського району, пізніше працював на керівник посадах в місцевих прокуратурах Рівненщини.

Сарненську окружну прокуратуру очолив Олег Калаур. Народився 07.11.1980 у Рівному. У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудовий шлях в
органах прокуратури починав як помічник Млинівського міжрайонного прокурора, потім працював на різних посадах, в тому числі і керівних, в прокуратурі Рівненщини, а потім і Волині. До призначення в Сарни був прокурором відділу процесуального керівництвау кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Рівненської обласної прокуратури.

, , , , , , переглядів: 425

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом