На Рівненщині з’явилися унікальні та екзотичні дерева

Щасливе
12.11.2021  10:00

На Рівненщині з’явилися унікальні та екзотичні дерева

Нещодавно у  центрі міста Радивилів на Рівненщині з’явилися надзвичайні тропічні рослини. Екзотичні дерева ростимуть на бульварі Черняка. Про це повідомили в міській раді.

 

“Юка – дерево щастя хоч і теплолюбива, проте досить міцна й витривала, щоб перенести українську зиму. Стійко витримує зниження температури навіть до -20°С. Тож є впевненість, що ця тропічна рослина досить швидко адаптується і в сезон цвітіння стане справжньою окрасою міста. Загалом же, пізня осінь – саме час подбати про весняний та літній дизайн клумб. Щоб і в наступні сезони місто квітнуло та дивувало жителів та гостей ефектними ландшафтними рішеннями, ретельна підготовка проводиться вже тепер”, – повідомляють у міській раді. 

Юка – теплолюбний кущ або низьке дерево родом з тропіків і субтропіків. Запилює юку лише один вид метелика, який не водиться в помірному кліматі. Хоч своїх плодів дерево господарям не підносить, але зате тішить погляд красивими великими квітами у вигляді дзвіночків. На батьківщині рослина – не тільки елемент декору, але і промислова культура. З соку квітів добувають цукор. Міцні мотузки виготовляють, використовуючи здобуті з листя волокна.

«Дерево щастя» – саме так охрестили юку. Вважається, що вона несе удачу і благополуччя своїм власникам.

, , , , , переглядів: 155

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *