На Рівненщині діти підуть у сучасний сільський ліцей (ФОТО)

Щасливе
29.08.2020  14:19

На Рівненщині діти підуть у сучасний сільський ліцей (ФОТО)

Навчальний заклад у селі Корнин на 100% відповідає сучасним потребам. Таку оцінку дав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який разом з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем проінспектував готовність Корнинського ліцею імені Романа Свіржевського, що у Рівненському районі, до навчального року.

Реконструкція корпусу для початкової школи вже на фінальному етапі. Директорка ліцею Наталія Денисова розповіла, що у закладі не вистачало класних кімнат для початківців, тому навчання проходило аж у три зміни і закінчувалось о 19-й вечора.

У новому двоповерховому приміщенні буде лише початкова школа, де розміститься 8 класів.

 

 

«Класи розвантажені, і школярі вже не навчатимуться в три зміни. Після добудови корпусу 153 початківці матимуть окреме приміщення. Від імені усіх батьків та вчителів закладу висловлюємо щиру вдячність за можливість реалізувати у нас в селі таку потрібну президентську програму. Після реконструкції будівля стала втричі більшою», – зазначає Наталія Денисова.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов оглянув класні кімнати, спортивну та актову зали, медпункт, ознайомився з роботою харчоблоку. До слова, харчування в ліцеї здійснюють за новітньою технологією Євгена Клопотенка.

 

Як розповіли будівельники, школа готова на 97%.

У приміщенні вже завершені внутрішні та зовнішні роботи, влаштована покрівля з металочерепиці, вмонтоване електроустаткування.

Біля школи облаштували двір та дитячий майданчик.

На реконструкцію ліцею цьогоріч спрямували 16 млн грн, з яких 13 з державного бюджету, решта – місцевого, інформує пресслужба Рівненської ОДА.

«Рівненський район вже у «помаранчевій зоні», тому діти 1 вересня підуть до школи. Нам важливо, що тепер першачки навчатимуться в комфортних умовах і сучасно облаштованих класах», – написав голова РОДА Віталій КОВАЛЬ у фейсбук.

Корнинський ліцей – не єдиний навчальний заклад, який спорудили в області в рамках президентської програми «Великого будівництва». Цього року буде введено в експлуатацію 5 шкіл – в селі Озерці Володимирецького району, Дубровицький НВК, Малівську школу Демидівського району, Корнинський та Жобринський заклади Рівненського району.

, , , переглядів: 613

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом