На розвиток фізкультури і спорту Рівненщини цьогоріч передбачили більше коштів

Щасливе
16.01.2021  14:00

На розвиток фізкультури і спорту Рівненщини цьогоріч передбачили більше коштів

В обласному бюджеті для підтримки й розвитку фізичної культури та спорту на Рівненщині передбачено 68,9 млн.грн.

На розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту закладено понад 34 млн.грн. Зокрема, 14,6 млн.грн. – на утримання на навчально-тренувальну роботу комунальних ДЮСШ; 19,8 млн.грн. – на підготовку спортсменів школи вищої спортивної майстерності та фінансову підтримку ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств.

14,5 млн.грн. закладено в бюджеті Рівненщини на здійснення фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи осіб з інвалідністю. Йдеться про утримання центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю та реабілітаційних шкіл (12,5 млн.грн.), проведення навчальних зборів, змагань та спортивних заходів для осіб з інвалідністю (1,9 млн.грн.).

8,6 млн.грн. передбачено ще на два напрямки роботи в галузі фізичної культури і спорту: це підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність –  6,2 млн.грн., діяльність місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів для населення – 2,4 млн.грн.

Майже 6,7 млн.грн. планується спрямувати на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

4,7 млн.грн. спрямовуються на фінансову підтримку регіональних  та місцевих осередків всеукраїнських фізкультурно-спортивних об’єднань – для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи, фізкультурно-масових заходів для населення.

Загалом, якщо порівнювати видатки на галузь фізичної культури і спорту Рівненщини, то вони зросли майже на 9 млн.грн. у порівнянні з 2020 роком.

, , , переглядів: 189

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом