На стінах поліклініки у Рівному з’явився…вірш (+ФОТО)

Щасливе
14.08.2020  11:00

На стінах поліклініки у Рівному з’явився…вірш (+ФОТО)

У Рівному відновив свою роботу мистецько-поетичний молодіжний проект “Strofa”. Мета якого популяризація класичної та сучасної поезії через креативні проекти та заходи.

Так, за підтримки громадської організації «Рівне Разом» митці проекту “Strofa” прикрасили віршованими рядками фасад міської поліклініки №2, що розташовується за адресою вул. Драгоманова, 7.

– Враховуючи час в який ми живемо та всю небезпеку поширення коронавірусу, бажання прикрасити стіну саме поліклініки не є випадковим. Адже таким чином, ми можемо віддати шану медикам, їхній небезпечній і невтомній боротьбі з пандемією, – говорять учасники проекту “Strofa”. – Нам дуже приємно, що нашу ініціативу підтримала громадська організація «Рівне Разом». Тим самим спільними зусиллями ми змогли втілити в життя цей суспільно важливий проект.

– Ми вже тривалий час допомагаємо медикам, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом. То ж, дізнавшись про таку креативну ідею, без вагань вирішили її підтримати. Ми багато співпрацюємо з медичними установами, зокрема і у питанні забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, тому просто не могли не відгукнутись, – говорить голова ГО «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН.

Цікаво, що створення віршованих рядків на стіні поліклініки відбулося в Міжнародний день молоді. Тим самим це підтвердження того, що молодь, яка займається творчістю та їх ідеї варто підтримувати. – Молоді художники з проекту “Strofa” дуже креативні, а цей проект несе у собі глибоке соціальне значення.

Крім популяризації кращих зразків класичної і сучасної поезії, це має вплив на благоустрій у місті. Спонукає людей підтримувати в порядку і територію довкола, – поділився враженнями Віктор Шакирзян. Реалізація молодіжних проектів – це один з напрямків, якими займається ГО «Рівне Разом». У громадській організації запевняють, що і далі будуть підтримувати ідеї молоді та реалізовувати їх.

, , , , , переглядів: 365

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *