«На злодію шапка горить», – у штабі ЄС прокоментували закиди від опонентів

Гринюк Перевезення
22.11.2020

«На злодію шапка горить», – у штабі ЄС прокоментували закиди від опонентів

У штабі Європейської солідарності провели для ЗМІ брифінг щодо тих порушень, які фіксують спостерігачі під час виборів на посаду міського голови Рівного. Адже опоненти перейшли до ганебних дій і намагаються «приписати» свої порушення команді кандидата від Європейської солідарності.

Так, члени команди «Рівне разом», яка висунула свого кандидата в мери, виклали та поширюють пост де на одній з дільниць ніби то затримали одного із виборців, який сфотографував свого бюлетеня. За їх словами, в бюлетені стоїть позначка за кандидата на посаду міського голови Рівного від партії “Європейська Солідарність” Олександра Третяка. Водночас сам хлопець повернувся на дільницю, щою спростувати інформацію про свій “підкуп” і стверджує, що в той час, коли до нього в кабінку «увірвалися», то сам бюлетень був порожнім і жодної відмітки у ньому не було.

 

Сам Олександр Третяк і команда “Європейської солідарності.Рівне” заперечили звинувачення і зазначили, що вони “не вдавались до нечесних способів боротьби, а тим більше «покупки» голосів”.

В той же час спостерігачами команди Олександра Третяка було реально зафіксовано масу порушень виборчого законодавства. Так, на 903 дільниці сейф із бюлетенями не був опечатаний належним чином. А саме, захисна стрічка була без печатки і приклеєна на скотч, а не клей. В таких умовах не можна гарантувати безпеку бюлетенів і немає гарантій, що з ними попередньо не вчинялись неправомірні дії.

– Також численними були факти фотографування бюлетенів з відміткою за кандидата на прізвище «Ш» в бюлетні та власним паспортом. То ж з впевненістю можна говорити про системні порушення порушення не лишень виборчого кодексу, а і кримінального кодексу, – зауважив Володимир Ар’єв – депутат Верховної ради від Європейської Солідарності. – Ймовірно, таким чином у Рівному скуповують голоси, а дане фото може бути підтвердженням для оплати. Тепер із цим буде розбиратись поліція.

Команда ЄЄС аголошує усім виборцям, що зараз ті, хто продають свій голос, беруть гроші авансом на наступні 5 років. А також закликає усіх тих, хто думав не голосувати цього дня, все ж прийти на виборчі дільниці та обрати європейський шлях розвитку для Рівного.

– Європа в Україні може стати реальністю. Адже ті, хто нас підтримують бачать нашу командну роботу та наш план реального розвитку для Рівного. Тим самим залишився тільки останній крок, щоб захистити свій європейський вибір – прийти на дільниці та підтримати того, хто не чинить тиску, не залякує, не шантажує і хто дійсно стане достойним очільником громади Рівного, – наголошує народний депутат України Михайло Бондар. – Ваш голос може бути вирішальним. То є ще є шанс, щоб прийти на дільниці та зробити свій вибір. Будьте гідними людьми, будьте європейцями, зробіть правильний вибір!

До слова, до завершення голосування залишилося менше 1 години.Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *