“Непродумано, неправильно і безвідповідально”, – рівняни про обмеження на продаж товарів

Щасливе
12.01.2021  16:00

“Непродумано, неправильно і безвідповідально”, – рівняни про обмеження на продаж товарів

Рівняни продовжують скаржитися на карантинні обмеження. Адже вважають просто непродуманими та безвідповідальними заборони продавати іграшки, частину косметики та побутової хімії і навіть колготи.

“Четверта влада” дізнавалася про те, як у різних супермаркетах виходять з ситуації та як реагують рівняни:

  • ВЕЛМАРТ – заступниця керуючого магазином Ірина Копилець каже, що працівники «постійно ходять і виганяють» покупців із відгороджених відділів. За її словами, у відповідь чують «істерики, крики і матюки». Покупці хочуть бачити документ, яким їм заборонено придбати той чи інший товар.

    – Чіткого обгрунтування, чому ми не можемо продавати лампочки і побутову хімію, ми не знайшли. Наприклад, фарба для волосся. До чого вона відноситься: до хімії чи косметики? Де цей чіткий перелік? Його немає, – розповідає Ірина Копилець.

    Жінка каже, що зверталися до вищого начальства мережі з проханням надати чіткий перелік товарів, які не можна продавати. Їм кажуть: такого переліку не мають.

    – Серветки – не можна. А туалетний папір – можна. Чому миючий засіб для посуду ми купуємо, а мочалку не можна? Усе так заплутано, – каже Ірина Копилець.

  • НОВУС: У цьому супермаркеті непродовольчі товари знаходяться у дальній частині торгової зали. Подекуди проходи зовсім перекриті. Подекуди стелажі і полиці позначені обмежувальними стрічками. Але ніде «заборонений» товар не прибрали.

Адміністраторка інформаційної каси «Новусу» каже, що «заборонений» товар на касі не пропустять.

– Покупець може принести, але на касі його не «проб’ють», бо у нас є постанова, згідно з якою ми не можемо продавати цю групу товарів до 24 січня, – пояснює адміністраторка.

Журналістка спитала в охоронця магазину Романа, чи скаржилися покупці на обмеження.

– Звичайно, скаржилися. Покупці кажуть, що це непродумано, неправильно і безвідповідально, – розповідає Роман.

На думку рівнянина Юрія, який стояв у черзі до каси, «обмеження радше потрібні, ніж не потрібні», але перелік «заборонених» товарів мав би бути «нормальним».

– Деякі товари таки можуть бути необхідні людині. Наприклад, я прийшов по рукав для запікання, а там закрито. Це товар для приготування їжі. Я думаю, він мав бути відкритий. Треба щоб був нормальний контроль і нормальний перелік, – каже чоловік.

Деталі читайте – «Істерики, крики і матюки»: як у рівненських супермаркетах виконують обмеження торгівлі

 

, , , , , переглядів: 26

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *