Нове обладнання від Віктора Шакирзяна отримала обласна дитяча лікарня

Гринюк Перевезення
Щасливе
20.06.2020

Нове обладнання від Віктора Шакирзяна отримала обласна дитяча лікарня

 

Що може бути найкращим подарунком з нагоди Дня медичного працівника?! Звісно ж, найнеобхідніше, обладнання для діагностики та реанімаційної допомоги.

Про це як ніхто знає та дбає Віктор ШАКИРЗЯН, голова громадської організації «Рівне Разом». З нагоди професійного свята медиків, благодійник подарував Рівненській обласній клінічній лікарні нове обладнання.

Все для того, щоб маленькі пацієнти Рівненської обласної дитячої лікарні мали можливість отримати якісну медичну допомогу.

Рівненська обласна дитяча лікарня щороку приймає понад дванадцять з половиною тисяч маленьких пацієнтів з різними діагнозами та проводить близько п’яти з половиною тисяч операцій. Тому постійно потребує оновлення обладнання.
Постійно, підтримує заклад громадська організація «РівнеРазом», яку очолює Віктор ШАКИРЗЯН.

За словами головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Віталія Бойка, вартість обладнання, подарованого лікарні, оцінюється у 850-ти тисяч гривень. Це суттєва підтримка для клініки. “Я дякую від себе особисто і від всього колективу Віктору Шакирзяну за такий потужний вклад у вигляді обладнання для обласної дитячої лікарні. Ми сьогодні щасливі, ми раді, ми задоволені. Тому що якість цього обладнання надзвичайно-надзвичайно важлива”, – говорить Віталій БОЙКО.

Медичну техніку встановлять у двох відділеннях реанімації обласної лікарні, де допомагають дітям віком від місяця до 18-ти років. Тутешні медичні працівники кажуть, що саме цього обладнання лікарні бракувало.

“Це обладнання життєво необхідне, бо завдяки йому, ми можемо оперативно отримати показники стану дитини на даний час, знаючи стан електролітний і газовий в крові можна адекватно підбирати штучну вентиляцію легень, можна коригувати її параметри. І газовий аналізатор (тобто аналізатор газів крові), і слідкуюча апаратура, монітори пацієнтів, вони саме для того, щоб відстежувати стан пацієнтів і вживати дій для корекції штучної вентиляції легень. Ну і само собою, що концентратор кисневий – він для якісної кисневої підтримки пацієнтів і до тепер, придбати його, у обласної дитячої лікарні, можливості не було” – впевнена заступник головного лікаря з медичної частини Рівненської обласної дитячої лікарні Любов ФІЛИК.

Віктор Шакирзян підтримує обласну лікарню вже багато років. Раніше допомагав обладнанням, ремонтами палат та відділень, з початку пандемії коронавірусу – засобами індивідуального захисту.

Голова громадської організації «Рівне Разом» переконаний – заклад, у якому лікують дітей, потребує особливої уваги.

Віктор ШАКИРЗЯН, голова ГО «РівнеРазом прокоментував подарунки дитячій лікарні наступними словами: “Сьогодні ми допомагаємо багатьом медичним закладам. В даному випадку придбане медичне обладнання дасть можливість якісно діагностувати різноманітні захворювання, а реанімаційні прилади моніторингу стану пацієнта дозволять швидко реагувати на будь-які зміни його стану і більш ефективно рятувати життя дітей.

Підтримка Рівненської обласної дитячої лікарні з боку громадської організації «Рівне Разом» та Віктора ШАКИРЗЯНА на цьому не завершується. На черзі, наступні благодійні акції, їх активісти “Рівне Разом”, зараз активно готують у співпраці з медикам міста.

, ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *