Нове обличчя вулиці Шевченка: відкритий проїзд і вже є розмітка

Щасливе
25.06.2020  00:18

Нове обличчя вулиці Шевченка: відкритий проїзд і вже є розмітка

За досить короткий термін вулиця Шевченка у Рівному кардинально змінила своє “обличчя”. Замість кіосків та відсутності проїзду. Широка та асфальтована вулиця з можливістю проїзду, а відтепер і з дорожньою розміткою.

Відео, на якому видно, як наносять розмітку пішохідного переходу на вулиці Шевченка опублікував на своїй сторінці у фейсбук заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН:

Опубліковано Віталієм Германом Середа, 24 червня 2020 р.

Нагадаємо, що ділянку вулиці Шевчнка, що межує з вулицею Сагайдачного, мають відкрити для проїзду до кінця червня. Їхати можна буде лише в одну сторону – від пожежної частини до ринку.

  • Ця вулиця ще з 2000-х років була тупиковою. А вже до кінця червня тут буде можливість проїзду з одностороннім рухом, тобто дозволено рух з вулиці Мазепи у напрямку Сагайдачного. Це передбачає встановлення великої кількості знаків і нанесення розмітки, чим ми вже і почали займатися, – зауважив заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН.

Рівнняи таку ініціативу оцінюють позитивно та підказують, які ще проблеми з організацією дорожнього руху варто вирішити у місті.

, , , , переглядів: 548

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *