Нові перспективи для розвитку Рівненщини: чехи хочуть співпрацювати

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
05.03.2021  08:40

Нові перспективи для розвитку Рівненщини: чехи хочуть співпрацювати

Рівненщину із робочим візитом відвідала офіційна делегація Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Під час зустрічі із керівництвом області обговорили наміри щодо активізації співпраці у різних галузях.

 Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек запропонував розвивати спільні проєкти в економіці, освіті та культурі.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, Рівненщина вже є торговельним партнером Чехії, а динаміка торгового обороту за минулий рік зросла на 20%. Тож спільні точки дотику є, тому розвивати партнерство буде набагато краще.

Очільник Рівненщини додав, що область має одне з найкращих географічних розташувань, великі запаси водних ресурсів та корисних копалин.

Серед перспективних напрямків співпраці сторони виділили сільське господарство та авіасполучення. Сьогодні область активно працює над реконструкцією Рівненського аеропорту. Летовище ввійшло в шістку аеропортів України, реконструкція яких буде фінансуватися із держбюджету.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко запросив чеських колег на національний екологічний форум, який проходитиме на Рівненщині і буде присвячений питанню утилізації та переробки сміття. Досвід Чехії буде корисним, адже у них є позитивна практика у поводженні із відходами.

, , , , переглядів: 196

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *