Новий рекорд України встановлено у Рівному

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
11.06.2021  14:51

Новий рекорд України встановлено у Рівному

11 червня у Літературному музеї Уласа Самчука, у місті Рівне відбулося встановлення нового Національного рекорду України «Найбільша кількість вишитих вручну книг – двадцять чотири видання». Рекорд встановила рівненська майстриня народної творчості, письменниця, журналістка, авторка бренду «Креативна книга» Олена Медведєва.

Цей рекорд мисткиня присвячує 30-ти річчю Незалежності України. Олена Медведєва розкрила секрет, як потрапила на цей рекорд, і яким чином все відбувалося:

– Я отримала телефонний дзвінок, телефонувала пані Лана. Ми познайомилися з нею, вона запропонувала встановити перший рекорд, тому що ви чули, що за правилами реєстру, людина ініціює встановлення рекорду. Пані Лана почувши про мої вишиванні книги, відшукала мої контакти, і зрозуміло, що я погодилась. Я не могла відмовитись від такої пропозиції, я встановила рекорд 540 тисяч 542 літер та знаків.

Звісно, що такі події та заходи важливі не лише для нашої країни, а й для рідного міста за словами міського голови Рівного, Олександра Третяка. Він пишається, що про місто Рівне говорять, саме в такому контексті.

Рухомому, спортивному, освітньому і коли ми говоримо про рекорд України, все це і про наше місто Рівне. Ми маємо пишатися таким людьми, які мають досягнення в мистецтві, культурі та в інших галузях. Також не маємо права забувати про культуру. Захід супроводжували авторські мелодії студента курсу неформальної освіти НУВГП Назара Власюка, який грав на фортепіано.

Котеля Єлизавета, Стасюк Вероніка.

, , , переглядів: 145

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *