Олександр Третяк: “Від цього вибору залежить те, як ви будете себе почувати тут у наступні 5 років”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
19.11.2020  15:55

Олександр Третяк: “Від цього вибору залежить те, як ви будете себе почувати тут у наступні 5 років”

Вже цієї неділі рівняни обиратимуть нового міського голову Рівного. Цей вибір важливий, адже від нього залежить те, як житиме місто наступні 5 років.

Кандидат на посаду міського голови Рівного від “Європейської солідарності” Олександр Третяк закликав усіх рівнян прийти на виборчі дільниці цієї неділі та зробити свідомий крок для зміни обличчя міста. Бо любити Рівне – значить діяти і кожен має шанс змінити хід його розвитку.

“Уже за кілька днів ми всі будемо причетні до важливого історичного моменту для міста Рівного і всієї міської територіальної громади. Більше того, кожен матиме змогу особисто вплинути на хід цієї історії, яка так довго залишалася незмінною.
Вибори міського голови — без сумніву важливий момент для розвитку міста. Адже ми обираємо не просто керівника господарських процесів. Ми обираємо майбутнє міста і комфорт кожного його мешканця.
Від цього вибору залежить те, як ви будете себе почувати тут у наступні 5 років. Чи будете пишатися своїм містом і захочете показати його гостям, чи будете соромитися безперспективності ситуації та жалітися на корупцію і просування бізнес інтересів у владі.
Щоб подбати про якісні зміни свого міста на подальші 5 років, вам потрібно витратити на це лише кілька хвилин свого часу 22 листопада на своїй виборчій дільниці.
Лише 5 хвилин особистого часу від кожного визначає 5 років майбутнього для всіх.
Скористатися своїм правом вибору — це обов’язок кожного свідомого громадянина. Адже, лише відповідальні виборці можуть обрати відповідальних політиків. І лише ті, кому не байдуже, зможуть обрати тих, кому не байдуже. Зараз не час експериментів, вибору навманя чи ігнорування.
Досить розраховувати на масову свідомість. Час розраховувати на свою.
Прийдіть і зробіть зважений та відповідальний, особистий, СВІЙ вибір.
Дорогі рівняни і квасилівчани, я неймовірно ціную вашу високу довіру та підтримку у першому турі виборів. Ви показали своє неабияке прагнення європейських змін у нашій громаді. Але нам лишилося зробити ще один крок для того, щоб змогти ці всі зміни втілити у життя. Тому закликаю кожного зробити цей крок 22 листопада у другому турі виборів на вашій виборчій дільниці.
Розраховую на вас”.
*Передвиборна агітація
, , , , переглядів: 80

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *