Партія “Рівне Разом” зареєструвала кандидатів на вибори до міської ради

Гринюк Перевезення
29.09.2020

Партія “Рівне Разом” зареєструвала кандидатів на вибори до міської ради

Рівненська територіальна виборча комісія прийняла рішення про реєстрацію списку кандидатів від партії “Рівне Разом” на участь у місцевих виборах до Рівненської міської ради.

Навколо процесу подання документів кандидатів до ТВК останні дні точилося чимало скандалів і провокацій. Аби зупинити залякування і провокації, представники політичної сили “Рівне Разом” неодноразово зверталися до правоохоронців та влаштовували пікети під стінами ТВК та Рівненської ОДА.

Однак, у вівторок, 29 вересня, територіальна виборча комісія все ж ухвалила законне рішення про їх реєстрацію. Тож, представники партії “Рівне Разом” будуть балотуватися у депутати міської ради Рівного.

Лідер “Рівне Разом” Віктор Шакирзян упевнений, що тепер, після усунення всіх бюрократичних перешкод, вибори у Рівному відбудуться чесно та демократично.

“Рівняни зможуть віддати свої голоси без зовнішнього тиску, керуючись виключно інтересами громади. Адже важливо, щоб вибір був! Бо так твориться справжня демократія”, – зазначив лідер партії. Також Віктор Шакирзян додав, що вважає ганебними спроби опонентів усувати неугодних їм кандидатів, серед яких і представники “Рівне Разом”.

Тим часом у партії “Рівне Разом” запевняють, що й надалі відстоюватимуть право містян на чесні та прозорі вибори.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *