Партію рівнян «Рівне Разом» намагаються не допустити до реєстрації у виборах

Гринюк Перевезення
25.09.2020

Партію рівнян «Рівне Разом» намагаються не допустити до реєстрації у виборах

24 вересня у приміщення Рівненської міської ТВК відбулася провокація, метою якої було навмисне недопущення політичної партії «Рівне Разом» до реєстрації виборчого списку кандидатів у депутати міської ради.

Як повідомляють наші джерела з ТВК, «Рівне Разом» завчасно подало заяву про повернення їй раніше поданих документів з метою виправлення технічних помилок. Також політична сила подала документи для реєстрації до 23:59 24 вересня 2020 року, як це передбачено чинним законодавством. Проте представники іншої політичної сили вирішили влаштувати конфлікт, аби не дати можливість «Рівне Разом» зареєструватися.

Зокрема, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Ковальчук влаштував шоу. Жодних юридичних підстав, аби не реєструвати «Рівне Разом» не існує. Тому, скоріш за все, виборчий список буде затверджено.

Нагадаємо громадськості, що Олександр Ковальчук – один серед трьох народних депутатів від Рівненщини, який голосував за законопроєкт № 4104 щодо недоброчесних членів комісії, що обиратиме керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Прийняття цього законопроєкту несе в собі прямий ризик скасування безвізу з ЄС.

Місцеві вибори 2020 року у Рівному вже встигли ознаменуватися рядом безпідставних провокацій. Тож можна прогнозувати подальше штучне створення конфліктів стосовно лідерів електоральних симпатій рівнян, якими є Віктор Шакирзян та «Рівне Разом» згідно з останніми соціологічними дослідженнями.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *