Перспективи розвитку підприємств обговорили у Рівному

Гринюк Перевезення
Щасливе
13.10.2020

Перспективи розвитку підприємств обговорили у Рівному

Кандидат на посаду міського голови Рівного Віктор Шакирзян відвідав Рівненський домобудівний комбінат – найпотужніше підприємство на ринку виробництва високоякісних матеріалів для будівництва у Західному регіоні України.

Віктор Шакирзян, поспілкувався з керівництвом та працівниками підприємства. А також, оглянув виробничі потужності Рівненського ДБК. За словами кандидата на посаду міського голови Рівного:

“Подібні підприємства є своєрідними флагманами на які мають орієнтуватися інші компанії, зокрема у організації процесу виробництва і постійному розвитку. Для економічного зростання міста вони мають визначальне значення. А, отже, дії муніципальної влади міста Рівного мають бути спрямовані на тісну співпрацю і всебічну підтримку таких виробничих підприємств, як ДБК. Маємо, також, спільно поширювати досвід цього підприємства для інших виробників та разом з соціально відповідальним бізнесом реалізовувати проекти, щоб покращувати умови праці і життя в місті Рівному для висококваліфікованих працівників”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Передвиборна агітація

, , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *