Підприємство Рівненщини шиє одяг для бренду «Zara»

Щасливе
16.01.2021  11:00

Підприємство Рівненщини шиє одяг для бренду «Zara»

Швейно-торгове виробництво «Маяк», яке розташоване у Дубенському районі, шиє 70 тисяч одиниць сорочок та легкого жіночого одягу в рік. Підприємство співпрацює з всесвітньо відомим брендом «Zara».
Про це, під час робочої поїздки в Дубенський район, повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
 Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль розповів:
“Не зважаючи на пандемію, бізнес не втрачає своїх обертів. «Маяк» – одне з небагатьох підприємств, яке не лише не скорочували своїх працівників, а й навпаки – змогли перекваліфікуватися. Майже всі свої ресурси вони спрямували на пошиття захисних масок.
Важливим фактором для області є і те, що підприємство експортно-орієнтоване. Впродовж 20 років вони співпрацюють з партнерами зі Швеції, Німеччини, Бельгії, Польщі. Завдяки такому бізнесу ми маємо позитивне сальдо в області, тобто експорт перевищує імпорт.
Нагадаю, лише у 2020 році експорт товарів на Рівненщині збільшився на 6,6 % проти минулого року. При цьому 83 відсотки продукції йде в країни Європи. Наша область є однією з тих, де коефіцієнт покриття експорту імпортом є вищим загальноукраїнського – 1,3 (при 0,92 по Україні).
Пишаюся нашими соціально відповідальними роботодавцями. Завдяки таким підприємствам Рівненщина продовжує тримати експортно-орієнтований курс”.
, , , , , переглядів: 306

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *