Підприємці зможуть відправляти свою продукцію на експорт через Рівненщину

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
24.03.2021  09:40

Підприємці зможуть відправляти свою продукцію на експорт через Рівненщину

Учора на Рівненщині відкрили пункт залізничних перевезень, які будуть прямувати Україною та усією Європою . Такий вантажний хаб відтепер працює в Клевані. Його площа – 10 га.

Новий мультимодальний термінал є другим в Україні. Тут будуть розвантажувати, перевантажувати та зберігати різні товари, які в подальшому відправлятимуть залізницею.

«Впевнено кажу – це новий стрибок бізнесу в Рівненській області. Адже такий термінал дозволить підприємцям відправляти свою продукцію на експорт в будь-яку точку світу! Важливо зазначити, що це підприємство офіційно зареєстроване, тому усі сплачені податки йтимуть в бюджет громади», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, термінал покращить логістику та знизить ціни на вантажні перевезення. Окрім того, оскільки «сухий порт» буде орієнтуватись на залізничні перевезення, це допоможе зменшити навантаження на дороги. Вантажний хаб має власні під’їзні колії, сучасне обладнання, огороджений та забезпечений відеоспостереженням. Тут є вантажні машини, механізми, крани та навантажувачі.

Як розповідає заступник директора ТОВ «Імтрекс» Андрій Левченко, загалом у «порту» можуть одночасно завантажуватися 50 вагонів.

«Перед запуском нашого терміналу ми відновили колійне господарство, придбали тепловози, поставили крани. Сьогодні роботи ще активно продовжуються. Вже запущені перші потяги, які прямують як на Європу, так і на великі порти Одещини. Зовсім недавно прибув перший контейнер з Америки, транзитний час якого становив 30 діб. Це хороший результат. Для прикладу, на порти Чорного моря контейнер йде 2 місяці», – розповідає Андрій Левченко.

Саме з цього терміналу будуть відвантажуватися зернові культури, пиломатеріали, добрива та інші важливі сировини.

, , , , , переглядів: 256

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *