Пільговий проїзд у Рівному відновлено

Щасливе
06.08.2020  14:27

Пільговий проїзд у Рівному відновлено

Сьогодні, 6 липня, активісти ГО “Рівне Разом” та Віктор ШАКИРЗЯН передали чиновникам Вимогу, підкріплену тисячами підписів рівнян.

Містяни вимагали у мера відновити їхнє законне право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Нагадаємо, що близько тижня тому громадська організація “Рівне Разом” відгукнулася на прохання рівнян та в електронному вигляді подала вимогу до міських депутатів зібрати комісію ТЕБ і НС, щоб прийняти рішення про відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті для рівнян.

Разом з цим активісти “Рівне Разом” почали збирати підписи місцевих жителів на підтримку цієї вимоги. Буквально за кілька днів підписалися за відновлення пільгового проїзду понад 5 тисяч рівнян. Після цього на комісії ТЕБ та НС на вимогу рівнян було прийнято рішення і тепер безоплатний проїзд для пільгових категорій містян – відновлено.

“Дуже добре, що міська влада нарешті почула рівнян і нехай під тиском громадськості, після того, як ми передали нашу вимогу з 5000 підписів рівнян, але все ж ухвалила відповідне рішення. Відсьогодні пільговики, а це пенсіонери, люди з інвалідністю, учасники АТО зможуть знову їздити безкоштовно у громадському транспорті”, – коментує ситуацію голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН.

Як відомо, з самого початку карантину міська влада Рівного вирішила скасувати пільги на проїзд у міському громадському транспорті. І навіть коли відбулося послаблення карантинних обмежень чиновники не пішли на зустріч малозахищеним верствам населення та не запропонували жодної альтернативи. До сьогодні Рівне залишалось чи не єдиним містом у західній Україні, де безкоштовний проїзд для пільгових категорій не відновлювали.

, , , , переглядів: 749

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *