Побили людей та розгромили намет: у Рівному напали на мирних протестувальників

Гринюк Перевезення
29.09.2020

Побили людей та розгромили намет: у Рівному напали на мирних протестувальників

Цієї ночі у Рівному невідомі особи напали на активістів «Рівне Разом» та партійців, які були учасниками мирної акції протесту під стінами Рівненської ОДА.

Сталося все це близько першої години ночі. Невідомі молодики в балаклавах побили людей та розгромили намет. Такі дії самі постраждалі пов’язують з тими політичними подіями, які відбуваються. А саме – перешкоджанням реєстрації кандидатів до міської ради політичної партії «Рівне Разом».

– Ми чекали всього, але не думали що дійде до насилля. Це перехід усіх меж в боротьбі за владу, – говорить голова партії «Рівне разом» Віктор ШАКИРЗЯН. – Ми не раз закликали правоохоронців, чиновників та представників провладної політичної сили не втручатися у політичний процесс, але бачимо, що зараз ніхто не зупиниться ні перед чим. Водночас активісти і партійці переконують, що не бояться залякувань, і далі будуть неухильно стояти на захисті своїх прав бути обраними та обирати кандидатів від нової політичної сили.

Конкуренти в боротьбі за владу перейшли усі межі. Сьогодні, близько першої години ночі невідомі особи в балаклавах напали на протестувальників партії “Рівне Разом”, розтрощили намет біля Рівненської ОДА та побили людей.Це сталося після того, як наша партія звернулась до правоохоронців, чиновників та представників провладних політичних сил з вимогою не втручатися у виборчий процес. Хочу наголосити, що такими брудними діями нас не залякати. «Рівне Разом» й надалі буде продовжувати боротьбу за своє право брати участь у місцевих виборах.

Опубліковано Віктором Шакирзяном Вівторок, 29 вересня 2020 р.

Нагадаємо, що сьогодні о 16 годині територіальна виборча комісія має прийняти рішення щодо реєстрації кандидатів політичної партії «Рівне разом».

 Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *