“Погодився допомогти малій батьківщині”, – новий начальник управління транспорту Рівного про своє призначення

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
29.06.2021  14:41

“Погодився допомогти малій батьківщині”, – новий начальник управління транспорту Рівного про своє призначення

Міський голова Олександр Третяк призначив нового начальника управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради. Ним став 32-річний Іван Фурлет.

Новопризначений керівник має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, формуванні бюджетів та плануванні реалізації проектів структурними органами місцевого самоврядування. Має диплом магістра зі спеціальності «Системи управління і автоматики» Житомирського державного технологічного університету.

  • Немає нічого неможливого, головне хотіти. Це твердження доведене моїм попереднім досвідом. Склалося так, що в Рівному є люди, які хочуть. Хочуть зробити місто затишним, комфортним, безпечним для мешканців. І рівняни усі разом можуть зробити його європейським. Яскраво і гучно позначити на мапі українських міст, почати його любити і пишатись.
    Тому прийняв запрошення допомогти моїй малій батьківщині стати краще. Попереду багато роботи, радий буду конструктивній співпраці з усіма.


    Іван Фурлет – розробляв концепцію інтегрованого розвитку та план сталої міської мобільності, впроваджував еКвиток у м. Житомирі, був членом робочої групи при МІУ.

, , , , переглядів: 277

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *