Поліцейські перевірятимуть перевізників на наявність у водіїв та пасажирів документів щодо вакцинації

Щасливе
21.10.2021  17:00

Поліцейські перевірятимуть перевізників на наявність у водіїв та пасажирів документів щодо вакцинації

Від завтра, набирають чинності зміни, внесені до постанови Кабінету Міністрів України №1236, які передбачають посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень.
🔘міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв та пасажирів одного із цих документів:
• документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
• міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
• негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.
🔘нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних пасажирських перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах та залізничний транспорт міжобласного сполучення.
🔘відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.
🔘відповідальність за наявність у всіх водіїв, а також у пасажирів зазначених документів несе перевізник.
🔘перевірку зазначених документів здійснюватимуть працівники патрульної поліції, поліцейські сектору реагування патрульної поліції територіальних підрозділів області, а також поліцейські у складі мобільних груп за участю працівників Укртрансбезпеки. У разі відсутності документу, працівники поліції складатимуть адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину щодо людей).
🔘із початку введення карантину поліцейські області склали 2549 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та 7652 за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП
, , , , переглядів: 168

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *