Протест у Рівному: розбили намети, збирають підписи та стоятимуть до кінця

Гринюк Перевезення
27.09.2020

Протест у Рівному: розбили намети, збирають підписи та стоятимуть до кінця

Вже три дні під стінами Рівненської обласної державної адміністрації та Територіальної виборчої комісії триває акція – стоять намети партії “Рівне Разом”. Люди протестують проти свавілля представників влади, і вимагають зупинити тиск на представників ТВК, перестати чинити перешкоди у роботі комісії та нарешті прийняти документи кандидатів від політичної сили.
У “Рівне Разом” запевняють, що подали на реєстрацію документи, у яких вчасно було виявлено технічні помилки. ТВК ж, згідно з виборчим кодексом, мала б вказати на помилки і повернути пакет документів на доопрацювання. Але відчуваючи тиск, відмовилися це зробити. У той же час представники партії “Рівне Разом” самостійно усунули технічні помилки і встигли у визначений законом термін подати другий пакет документів. То ж реальних підстав відмовити у реєстрації немає.


– Ми вимушені проводити таку безстрокову акцію. Адже розуміємо, що без участі громади ця ситуація не вирішиться. Ми прагнемо привернути увагу громадськості та правоохоронних органів до протиправних дій та припинити їх, – говорить голова міського осередку “Рівне разом” Світлана Марчук. – Закликаємо рівнян не залишатись байдужими та підтримати протест, адже йдеться про право рівнян вільно обирати і бути обраними.

Нагадаємо, що у п’ятницю під час засідання територіальної виборчої комісії, було прийнято рішення взяти усі документи політичної сили на довивчення і вже з понеділка стане відомо, яке ж рішення прийме ТВК. А до цього акція продовжуватиметься.Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *